قوانین بِهزی

شرکت همراه زندگی سلامت با برند بِهزی با هدف ارا‌ئه خدمات مکمل درمان به پزشکان و بیماران در کشور آغاز به کار کرده است .

بهزی معتبرترین توصیه های بین المللی مرتبط با روش های درمانی هر بیماری را با استفاده از فناوری‌های پیشرفته به دست بیماران میرساند. این شرکت به عنوان پل ارتباطی میان پزشک و بیمار، در نظر دارد اثر بخشی فرآیندهای درمانی را افزایش داده و حصول و تداوم سلامتی را تسریع بخشد.

جهت استفاده از خدمات بهزی پس از دستور پزشک خود، از نظر قانونی بایستی مندرجات این مستند، از طرف شما تماماً مطالعه و پذیرفته گردد:

  • بهزی تلاش می‌کند که در ارائه خدمات، دقیق، جامع، صحیح و به‌روز باشد و به عنوان مکمل و پیگیری کننده درمان ارایه شده به هیچ عنوان جایگزین تشخیص، تجویز و روش درمان پزشکتان نیست و تنها مکمل آن خواهد بود.

  • بهزی تصویر پرونده شما را تنها در صورت تایید شما و جهت ارایه آن لاین به پزشکتان در اختیار داشته و هیچ استفاده ای جهت تبلیغات و ... از اطلاعات موجود در آن نمی‌کند.

  • اطلاعات موجود در سامانه بهزی کاملا محرمانه بوده و در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی ثالثی غیر از شما و پزشک شما قرار نخواهد داد. اطلاعات تماس شما نیز تنها به منظور ارسال محصولات، داروها و...در صورت نیازتان استفاده خواهد شد.

شما با موافقت با این موارد، رضایت خود را برای استفاده از خدمات اعلام می‌کنید تا بهزی بتواند در کنار ارسال توصیه های شخصی سازی شده، پیام هایی را از شما برای پزشک و بلاعکس ارسال دارد.

در صورتی که در این زمینه پرسشی دارید همکاران ما آماده پاسخگویی هستند.

با تشکر - خدمات مکمل درمان بهزی