درباره‌ما

درباره ما

شرکت همراه زندگی سلامت در حوزه پزشکی، درمان، سلامت و سبک زندگی سالم فعالیت دارد. بهزی، سرویسی نوین برای آموزش، پشتیبانی و پایش روند بهبود بیمار و ایجاد ارتباط او با پزشک است. هدف بهزی این است که با استفاده از آخرین دستاورد‌های پزشکی و ICT، فضایی نوآور و امن برای ارتقاء اثر بخشی خدمات بهداشت و درمان در کلاس بین المللی بسازد. این شرکت دانش بنیان، پس از استقبال کادر درمان در کشور در مسیر توسعه گستره جغرافیایی سرویس و نیل به اهداف خود در حرکت است.

فرآیند کنونی خدمات به این شکل است که درمانگر(پزشک، پرستار، روانشناس، ماما و ..) پس از ویزیت، بیمارانشان را به بِهزی می سپارند تا آموزش و مراقبتی متناسب با بیماریشان دریافت کنند. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های گزارش شده از طرف بیماران، ابعاد سبک زندگیشان را می سنجد و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمانش را تسریع و اثر بخش می کند .

این خدمات باعث می شود بیماران به نوعی خود را در ارتباط با درمانگر (پزشک، پرستار، روانشناس، ماما و ... ) ببینند، تمامی توصیه هایی که برای بیماریشان مفید است را در کناریادآوری زمان دارو ها دریافت کنند و آگاهانه از آن استفاده کرد ه و با

پشتیبانی لازم با سرعت بهتری بهبود پیدا کنند. از سوی دیگر درمانگران با دسترسی به ابزاری ساده و هوشمند میتوانند هر لحظه در پنل خود وضعیت بیماران را رصد کنند و در زمان مناسب اقدامات لازم را انجام دهند

اپلیکیشن بِهزی

اپلیکیشن بِهزی تنها برای کاربرانی قابل دسترس است که توسط کادر درمانی (همکار) به ما ارجاع شده باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص لطفا با ما تماس بگیرید.

بِهزی بیمار

بِهزی بیمار بِهزی مخصوص بیمار

بِهزی درمانگر

بِهزی بیمار بِهزی مخصوص درمانگر

دستاوردها